Haber

Erzincan spor başkan adayı İnşaat Yüksek Mühendisi Akpınar

İnşaat Yüksek Mühendisi Hüseyin Akpınar Erzincan’da düzenlediği basın toplantısında sporKulüp başkanlığına adaylığını açıkladı.

1 Nisan Cumartesi günü yapılacak Erzincan sporunun Muhteşem Genel Kurulu’nda Kulüp Başkanlığına aday olduğunu açıklayan Hüseyin Akpınar, “Ortak tutkumuz olan Erzincan sporumuzun olağanüstü genel kuruluna liderlik etmeye talibiz. , genç, dinamik ve tecrübeli grubumuzla, siz hemşerilerimizle birlikte Uzun vadeli planlarımız kapsamında sağlam, vizyoner, şeffaf ve hesap verebilir bir yönetim anlayışı vaat ediyoruz. şehrimizle kurumsal teması güçlendirerek, uygun bir altyapı antrenmanı ile birinci grupta yer bulacak genç oyuncularımızı yetiştirmek, -Karakterli ve yetenekli futbolcularla yolumuza devam etmek hedeflerimizin temelini oluşturmaktadır.

Şehrimizi gururlandıracak sportif başarıların yanı sıra kulübümüzü rakiplerimize örnek olacak profesyonel ve kurumsal bir yapıya kavuşturmayı grubumuzun odak noktası olarak belirledik. Erzincan spor yönetimine talip olarak; Takımım ve şahsım adına ülkemize daha nice şampiyonluklar kazandıracağımızı siz değerli hemşerilerime söylemek istiyorum. Çıktığımız bu yolda değerli desteklerinizi ve dualarınızı bekliyorum.” – ERZİNCAN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu