Haber

Honda motosiklet satışlarında yine zirvede

honda, Türkiyebüyüyen motosiklet pazarında liderliğini 8. yılında da sürdürdü.

zirveden ayrılmamak honda 2022 yılında 50cc üzeri 204 bin 158 adetlik Türkiye motosiklet pazarında 47 bin 844 adet satış gerçekleşti. Bir önceki yıla göre satış adedini artırmak honda yüzde 23,4 pazar payına ulaştı. İleri teknolojileri, sportif performansları, üretim kalitesi ve farklı tasarımlarıyla her zaman motosiklet severlerin beğenisini kazanmıştır. honda2022 yılını Honda Türkiye tarihindeki rekor satış rakamıyla kapattı.

zirvede 8 yıl

Başarılı satış grafiklerini 2022 yılında da sürdürdüklerini belirten Honda Türkiye Motosikletten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Çetin Kardeş, “8 yıldır kesintisiz pazar lideri olmanın gururunu yaşıyoruz. Ayrıca 2022 yılında 500 bininci otomobilimizi sattık.” 30 yıldır faaliyet gösterdiğimiz Türkiye’de motosiklet.Bu bizim büyük başarımız.Öncelikle her zaman yanımızda olan müşterilerimize teşekkür ederiz.”

2023’te 10 yeni model satışa çıkacak

Çetin Kardeş, “Honda Türkiye olarak geniş bayi ağımız ve yetkin satış sonrası ekiplerimiz ile 2023 yılında da ürün gamımızı Türkiye pazarının ve Türk müşterilerinin beklentileri doğrultusunda geliştirmeye devam edeceğiz. devam ederek pazar payımızı yüzde 35’e çıkarmak.

Kaynak: Carmedya.com / Araba

haber-torbali.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu