Haber

Mardin Artuklu’ya adaylık için 84 muhtara vize verildi.

Şehmus EDİS (MARDİN İGFA)
Mardin Artuklu İlçe Belediyesi Başkan adaylığına başvuran Artuklu İlçe Belediyesi eski Belediye Başkan Yardımcısı ve Ortaköy Belde Belediyesi eski Belediye Başkanı Mehmet Çakmak, adaylığına atıfta bulunan ve destek veren mahalle muhtarlarına sofrada yemek ikram etti.
84 mahalle muhtarına referans verildi
Artuklu İlçesi’ndeki 84 mahalle muhtarının referanslarıyla aday olarak başvurduğunu söyleyen Mehmet Çakmak, şunları söyledi: “Ben hizmet adamıyım. Kalbim ve ruhum açık. Herkesi kucaklayan, herkesi seven, saygı duyan, hizmet uğruna fedakarlıktan çekinmeyen bir anlayış ve yapıya sahibim.

Adaylığa başvurmadan önce mahalle muhtarlarını ziyaret ederek görüşlerini aldım. Ovada oy potansiyeli yüksek 84 mahalle muhtarı ve tat mahallesinin desteğini ve onayını aldım. Bu günde mahalle muhtarlarıyla aile ortamında buluşup yemek yedik. Desteklerinden dolayı hepsine teşekkür ediyorum dedi.

Artuklu Belediye Başkanı adayı Mehmet Çakmak, her gün dışarı çıkmadan önce annesinin ve babasının hayır duasını alarak güne başladığını sözlerine ekledi.

haber-gaziosmanpasa.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu