Haber

Meleklerle İletişim Kurduğunu İddia Eden Norveçli Prenses, Hollywood Şamanıyla Evleneceğini Açıkladı

Norveç Prensesi Martha Louise ve nişanlısı Amerikalı şaman Durek Verrett, önümüzdeki yaz evleneceklerini duyurdu. Prenses evlendikten sonra kraliyet ailesini temsil etmeyecek. Peki bunun nedeni nedir ve Durek Verrett kimdir? Detaylar içerikte!

51 yaşındaki Norveçli Prenses Martha Louise ve kendisini şaman olarak tanımlayan Amerikalı nişanlısı Durek Verrett, önümüzdeki yaz evleneceklerini duyurdu.

Haziran 2022’de nişanlanan çift, Kral Harald V’in onayını aldı.

Ancak Norveç Prensesi Martha Louise, evlendikten sonra Norveç kraliyet ailesini temsil etmeyecek.

Prenses, nişanlısı Durek Verrett ile evlenmek için kraliyet görevlerinden feragat etti. Ancak bu olayı ilginç kılan bazı detaylar var.

Yani Durek Verrett kendisini şaman olarak tanımlıyor ve prensesin nişanlısıyla ortak iş olan alternatif tıbba yönelmek istiyor…

Bir diğer ilginç detay ise Prenses Martha Louise’in meleklerle iletişim kurabildiğini iddia etmesi.

Prenses Martha Louise’in bu iddiası uzun süredir ülkede gündemdeydi. Prensesin, insanların “meleklerle temasa geçmesine” yardımcı olmayı amaçlayan bir okul açılması da dahil olmak üzere alternatif tedaviler konusundaki konuşması Norveç’te yıllardır tartışılıyor.

Öte yandan Verrett, kanserin bir seçim olduğunu iddia etmek ve internette Kovid-19’u önlediğini söyleyen madalyonlar satmak gibi temelsiz tıbbi uygulamaları teşvik etmesiyle tanınıyor.

Kendisini “6’ncı Nesil Şaman” olarak tanımlayan Hollywood gurusu Verrett de ölüp hayata döndüğünü, ABD’deki 11 Eylül saldırılarını gerçekleşmeden iki yıl önce öngördüğünü iddia ediyor.

Norveç Prensesi Louise’in uğruna unvanlarından vazgeçtiği bu şamanın yolu da geçmişte Türkiye’den geçmişti.

Hayatının bir dönemini Türkiye’de geçiren Verrett, Hande Yener’in “Yalanın Batsın” şarkısının klibinde rol aldı.

Üstelik Norveç sarayının damadı olacak şamanın da bir gün Prenses Martha ile Türkiye’de yaşama hayalleri vardır.

ugurludag-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu