Teknoloji

Valve, Counter-Strike 2 Beta Davetiyesinin Gereksinimini Açıkladı

Bir Half-Life 2 modu olarak hayatına başlayan Counter-Strike, günümüzde milyonlarca oyuncunun oynadığı dev bir seri. 11 yıllık CS:GO maceramızın ardından Valve Counter-Strike 2’yi duyurdu ancak beta daveti sadece şanslı kişilere ulaştı. Valve, davet almak için en önemli koşulun ne olduğunu nihayet açıkladı.

Counter-Strike 2’nin kapalı betası da başladı.

Sadece davet alan şanslı azınlığın ve profesyonellerin erişebildiği Counter-Strike 2’nin beta sürümüne bu daveti almadan erişmek mümkün değil.

Pek çok oyuncu çaresizce beta daveti almayı beklerken Valve şu soruyu yanıtladı: Counter-Strike 2 daveti almak için ne yapmam gerekiyor?

Counter-Strike 2’nin resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada en değerli faktörün oyun süresi olduğu paylaşıldı. Resmi ‘CS:GO’ sunucularında boşta olmak, CS2’nin sınırlı testine katılma şansınızı artırmaz. Önemli olan, sınırlı test başlamadan önce oynama sürenizdi.’

Kısacası CS2’nin beta sürümü başlamadan önce ne kadar çok CS:GO oynadıysanız şansınız o kadar yüksek.

Kapalı betaya katılamadıysanız, oyunu deneyimlemek için hala birkaç ayınız var. Şimdilik net bir tarih verilmese de Counter-Strike 2’nin bu yılın yaz aylarında çıkacağı Valve tarafından açıklandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu