Yaşam

Başrolünü Hande Erçel’in Oynadığı Bambaşka Bir İnsan Dizisinde Savcının ‘Orta Gelirli’ Demesi Ekonomik Gerçekleri Yüzümüzdeki Ortaya Çıkardı

Başrollerini Burak Deniz ve Hande Erçel’in paylaştığı Bam Başka Biri dün akşam yayın hayatına başladı. Diziyi beğenenler ve beğenmeyenler iki gruba ayrılırken, dizideki bir sahne gündem oldu. Savcı Leyla’nın mesleğini tahmin eden Kenan’ın ‘orta gelirli’ olmasına bakılarak savcı olması bazı ekonomik sorunları da karşımıza çıkardı.

Başrollerinde Hande Erçel ve Burak Deniz’in yer aldığı “Çişik Biri” dün akşam yayın hayatına başladı.

Hande Erçel’in savcı Leyla’yı, Burak Deniz’in ise haber spikeri Kenan’ı canlandırdığı dizi sosyal medyadan ağır yorumlar alırken, reytinglerde de pek de hüzünlü olmayan bir başlangıçla sezona ‘merhaba’ dedi.

Alışık olduğumuz Türk dizilerinden farklı bir senaryo ile ekranlara gelen Farklı Biri bu açıdan beğeni toplarken bazı sahneler de elbette eleştirildi. Bunlardan biri de Kenan ve Leyla’nın buluştuğu yemek sahnesiydi.

Kenan’ın Leyla’nın orta gelirli birine benzediği için savcı olduğunu öğrenmesi bazı ekonomik gerçekleri yüzümüze getirirken dizide bu durum trajikomik bir şekilde işleniyor.

İşte o sahne:

Bir savcının ortalama 55.000 TL kazandığını açıkladıktan sonra söz konusu olaya ilişkin yorumları sizlerle buluşturuyoruz.

?

?

?

?

?

?

Bu sahne hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım…

yumurtalikhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu